Naše malá rodinná chovatelská stanice koček plemene RAGDOLL z Plzně - s chráněným názvem "Fiorente, CZ" je registrovaná u mezinárodního registru FIFe od 10. března 2010.

Striktně dbáme na zdravý vývoj našich koček. Zaměřujeme se na chov Ragdollů výhradně v rodinném prostředí s jen několika málo kočkami.

Jsme předurčeni chovat zdravé, dobře socializované, výstavně úspěšné Ragolly s pravou ragdollí povahou.

Naše kočky mají vysoce nadstandardní výživu a péči. Každý den dostávají nejkvalitnější čerstvé maso určené pro lidskou spotřebu a superprémiové granule Royal Canin. Pro zpestření podáváme kvalitní konzervy a některé mléčné výrobky.

Velmi nám záleží na zdraví našich jedinců! Nešetříme na vynaložení nemalých finančních prostředků na testování kočiček! Naše kočky necháváme testovat (v genetické laboratoři Genomia s.r.o.) ) na genetické nemoci - PKD (Polycystická choroba ledvin) a HCM (Hypertrofická kardiomyopatie) = s negativními výsledky. A také na infekční nemoci - FeLV (kočičí leukémie) a FIV (syndrom získané ztráty imunity) = s negativními výsledky. Samozřejmostí jsou pravidelná očkování a odborné veterinární prohlídky.

Naše kočky pocházejí z kvalitních světově uznávaných chovatelských stanic. Naše Ragdolly importujeme z celého světa, abychom oživili krev Ragdollů v Evropě a získali tak nejkvalitnější odchovance. Naše koťátka exportujeme do celého světa.

Jsme členy Pilsen Cat Club, ČSCH/SCHK, FIFe.

Pevně věříme, že naše koťata budou nádherná, bezproblémová, statná a plná života. Mají k tomu ty nejlepší předpoklady.

Jsme velká - pětičlenná rodina, takže se kočičkám neustále někdo věnuje, a tudíž nezůstávají nikdy dlouho samy!

Velice nám záleží na tom, aby byli budoucí majitelé našich odchovaných koťat šťastní s našimi krásnými, zdravými a dobře vychovanými koťaty. A zároveň vyžadujeme, aby i naše koťátka byla šťastná, dobře živená, rozmazlovaná a opečovávaná u svých nových majitelů.

O Nás